StrefaSerwerow.pl - Hosting gier, serwery gier. Najlepszy hosting serwerów gier, głosowych dla Ciebie.

FAQ

Na jakich systemach operacyjnych zainstalowane są platformy gier?

Sytemy to Linux 64 bit

Jak działa Program Partnerski?

Program Partnerski strefaserwerow.pl polega na umieszczeniu w portalu(portalach) klienta linku polecającego, który można pobrać w panelu użytkownika. Bądź umieszczenie baneru reklamowego, pobranego z naszej strony http://strefaserwerow.pl/banery.html lub stworzenie baneru we własnym zakresie. Pod banery muszą zostać również podpięte linki polecające z panelu klienta panel.strefaserwerow.pl
Korzyści z Programu Partnerskiego dla klienta to 10% od każdej wpłaty przez potencjalnie zarejestrowaną osobę z linku, baneru polecającego.

Uruchomienie wpłat do portfela bezpośrednio ze strony www.

Dzięki tej usłudze użytkownicy będą mogli dokonywać bezpośrednio wpłat ze strony www do portfela użytkownika.

W panel.strefaserwerow.pl wybieramy zakładkę API
Otwiera się Konfiguracja API
Dostępne metody API:

1. Stan portfela Upublicznianie stanu portfela
2. Widget płatności Widget do szybkich płatności
3. Statystyki serwera Zwraca statystyki serwera


Wybierając powyższe opcje dokonujemy konfiguracji naszego portfela, jak również w przedstawionej dokumentacji odczytujemy źródło kodu dla naszego konta jak również jego wartości. Te dane umieszczając na swojej stronie pozwolą na otrzymywanie płatności.
Zmiana nazwy serwera gry


1. SAMP
Nazwę serwera Counter Strike ustalamy w pliku server.cfg.

2. CS
Nazwę serwera Counter Strike ustalamy w pliku server.cfg bądź konsoli rcon name "NAZWA".

3. MC

W jaki sposób można się dostać do FTP ?


1. FTP serwera gry - Musimy wybrać edycję serwera, kolejno stopujemy serwer "Stop" bądź "Zabij Proces" następnie logujemy się do FTP poprzez "Loguj do FTP". Do FTP możemy zalogować się również programem do tego przeznaczonym jak WINSCP etc.
2. FTP, FD dodatek do serwera gry - możemy pozyskać FD w panel.serversite.eu, uzyskamy przez do dostęp do panelu DirectAdmin który daje nam możliwość przeglądania plików online jak również za pomocą programów zewnętrznych jak WINSCP etc.

Wyświetlanie nazwy serwera SAMP w zakładce Internet

W pliku konfiguracyjnym serwera gry należy ustawić wartość announce na 1. Oraz należy nadać uprawnienia dla pliku announce na chmod 777
Serwer powinien być widoczy w ciągu tygodnia.

Jak zmienić CraftBukkit.jar

Craftbukkit.jar możecie zmieniać Państwo w naszych usługach dowolnie. Ściągacie Państwo Craftbukkit.jar (zawsze na własną odpowiedzialność bo nie zawsze działa poprawnie, czasami są to wersje testowe bądź zmodyfikowane.).
Ściągnięty Craftbukkitjar wgrywacie Państwo poprzez klienta FTP dostępnego w panelu serwera gry, bądź programem do FTP (WinSCP, TotalCommander, FTPd, inne).
Przed wgraniem proszę pamiętać aby w panelu wybrać "zabij proces", odczekać 15 sekund, wgrać plik craftbukkit.jar zawsze plik tak musi się nazywać. Po wgraniu można wybrać "start".

W jaki sposób wykonać trasowanie pakietów

Wchodzimy do wiersza poleceń wpisujemy komende tracert (ip serwera). Możemy również użyć dostępnych na stronach internetowych skanerów.
Wykonujemy polecenie 3 x powtarzając, kazdorazowo wynik zapisujemy poprzez SS.
Tak otrzymane wyniki możemy porównać.Promocje